^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55755
DzisiajDzisiaj61
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu178
W tym miesiącuW tym miesiącu1299
Od początkuOd początku55755

Dzień Babci i Dziadka - gr IV

„…Niech nam żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie też…” – słowami tej piosenki rozpoczynaliśmy uroczystość  związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się 31.01.2018 r. w Przedszkolu Samorządowym, w Kobierzycach w grupie ,,Pracowite Pszczółki’’ Na uroczystość  przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym ,,Pszczółki’’ wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach