^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

61034
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj48
W tym tygodniuW tym tygodniu297
W tym miesiącuW tym miesiącu1303
Od początkuOd początku61034

Spartakiada przedszkolaków

Spartakiada dla przedszkolaków

Dzieci z grupy Tęczowe Kropelki wiedzą, że rywalizacja sportowa to wspaniała zabawa, dlatego chętnie wzięły udział w Spartakiadzie dla przedszkolaków, która odbyła się 14.06.17r w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Pustkowie Żurawskim. Przedszkolaki uczestniczące w Spartakiadzie rywalizowały w sześciu konkurencjach sportowych wykazując się sprytem, zwinnością i dobrą kondycją. Zawody przebiegały w atmosferze fair play i gorącego dopingu publiczności. Drużyna Tęczowych Kropelek otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom a wszyscy uczestnicy Spartakiady medale.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach