^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

65744
DzisiajDzisiaj3
WczorajWczoraj79
W tym tygodniuW tym tygodniu225
W tym miesiącuW tym miesiącu1319
Od początkuOd początku65744

Święto Optymisty w naszym przedszkolu

Święto Optymizmu w naszym przedszkolu

W piękny, słoneczny dzień majowy obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolskie Święto Optymizmu. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w tęczowe kolory. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się „ iskierką przyjaźni i uśmiechu’’ oraz odśpiewaniem naszego hymnu „ Optymistyczne przedszkolaki’’. Następnie przy dźwiękach muzyki wszystkie grupy przeszły w kolorowych korowodach prezentując swoje pojazdy: samolot, statek, rakietę i pociąg, w których przywiozły do przedszkola różne optymistyczne cechy. Na koniec dnia rodzice otrzymali od nas optymistyczne hasła np. takie jak „Dzisiaj nasze święto, śmiejmy się wesoło i wszystkich optymizmem zarażajmy wokoło’’, „Optymista może wszystko, optymista dużo wie. Radość, dobroć są nam bliskie, z nami wszystko uda się’’

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach