^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

61034
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj48
W tym tygodniuW tym tygodniu297
W tym miesiącuW tym miesiącu1303
Od początkuOd początku61034

Gminny Przegląd Piosenki

VIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej

      Nasze przedszkole już po raz ósmy było organizatorem Przeglądu Piosenki Przedszkolnej, który miał miejsce 11 maja 2017r. w GCKiS w Kobierzycach. Wzięły w nim udział przedszkolaki wraz z wychowawcami z Przedszkoli Samorządowych  z Pustkowa Żurawskiego, Tyńca Małego, Wysokiej, Ślęzy i Kobierzyc oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy SP w Kobierzycach. Przegląd odbył się pod hasłem „ Julian Tuwim i Jan Brzechwa w dziecięcej piosence’’, jego celem była wymiana doświadczeń muzycznych i prezentacja artystycznych dokonań dzieci a przede wszystkim dobra zabawa. Nasze przedszkole reprezentowała grupa „Pomysłowe Misie’’ , która wystąpiła z piosenką  „Tańcowały dwa Michały’’. Występy wszystkich uczestników Przeglądu były wspaniałe i zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz upominkami i dyplomami.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach