^Na górę

Od początkuOd początku61034

Gminny Przegląd Piosenki

VIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Nasze przedszkole już po raz ósmy było organizatorem Przeglądu Piosenki Przedszkolnej, który miał miejsce 11 maja 2017r. w GCKiS w Kobierzycach. Wzięły w nim udział przedszkolaki wraz z wychowawcami z Przedszkoli Samorządowych  z Pustkowa Żurawskiego, Tyńca Małego, Wysokiej, Ślęzy i Kobierzyc oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy SP w Kobierzycach. Przegląd odbył się pod hasłem „ Julian Tuwim i Jan Brzechwa w dziecięcej piosence’’, jego celem była wymiana doświadczeń muzycznych i prezentacja artystycznych dokonań dzieci a przede wszystkim dobra zabawa. Nasze przedszkole reprezentowała grupa „Pomysłowe Misie’’ , która wystąpiła z piosenką  „Tańcowały dwa Michały’’. Występy wszystkich uczestników Przeglądu były wspaniałe i zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz upominkami i dyplomami.