^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

61034
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj48
W tym tygodniuW tym tygodniu297
W tym miesiącuW tym miesiącu1303
Od początkuOd początku61034

Pola Nadziei w naszym przedszkolu

W piątek 28.04.2017r. w naszym przedszkolu odbyła  się akcja Pola Nadziei.  Pola  Nadziei są programem stworzonym przez Organizację Charytatywną Marie Curie Cancer Care w Wielkiej Brytanii. W 1998 roku MCCC w Edynburgu obchodziła swoje 50-lecie. Celem akcji była zbiórka pieniędzy dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. I tym razem nikt nie zawiódł, w akcję zaangażowali się wszyscy zarówno dorośli jak i przedszkolaki. Dzieci bardzo chętnie kwestowały jak i wrzucały pieniądze do puszek. Jedna z dziewczynek wrzuciła swoje całe, oszczędności. To piękne, że dzieci potrafią dzielić się z innymi bardziej potrzebującymi, okazywać życzliwość.  Dziękujemy za tak liczny dział w akcji i okazane wielkie serca.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach