^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

63805
DzisiajDzisiaj39
WczorajWczoraj47
W tym tygodniuW tym tygodniu39
W tym miesiącuW tym miesiącu1106
Od początkuOd początku63805

Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa w naszym przedszkolu

Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa  w naszym przedszkolu

 

W poniedziałek 06.02.2017r w związku z akcją Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci ze służbami mundurowymi Policji, Straży Pożarnej, Głównej Inspekcji Transportu Drogowego oraz przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w zabawach doskonalących umiejętność właściwego uczestnictwa w ruchu drogowym, wysłuchały pogadanki i obejrzały prezentację multimedialną uświadamiającą bezpieczne i właściwe zachowania podczas zabaw i w sytuacjach dnia codziennego. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki z elementami odblaskowymi.  

Nagranie z zajęć z dziećmi można obejrzeć w internecie wpisując Telewizja ECHO lub posłuchać wypowiedzi dzieci wpisując http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/63268/Dolnoslaskie-Dni-Bezpieczenstwa-w-Kobierzycach

 

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach