^Na górę

Certyfikat Dziecięcej Krainy Kreatywności

Certyfikat  ,,Dziecięca Kraina Kreatywności''

dla Przedszkola Samorządowego w Kobierzycach

W ubiegłym roku szkolnym nasze Przedszkole  przystąpiło do realizacji  Ogólnopolskiego Programu ,,Dziecięca Kraina Kreatywności''.  Celem programu jest rozwijanie kreatywności u dzieci, jak i dorosłych, poszukiwanie nowych pomysłów i rozwiązań a przede wszystkim kreatywna zabawa i działania. Kreatywność jest cechą, którą rozwija się przez całe życie. Wyobraźnia i ciekawe pomysły są bardzo ważnym elementem jej kształtowania. Rozwijamy kreatywność poprzez różne działania m,in założenie  Klubów Kreatywnych  Dzieci, Rodziców i  Nauczycieli.   Efekty naszych działań i  przedsięwzięć oraz dzięki wspólnemu wysiłkowi nauczycieli, dzieci i rodziców  w listopadzie 2016 r roku przedszkole otrzymało  certyfikat Dziecięcej Krainy Kreatywności .  W dalszym ciągu będziemy rozwijać wśród wychowanków kreatywność i przystępujemy do kolejnego etapu programu.