^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55756
DzisiajDzisiaj62
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu179
W tym miesiącuW tym miesiącu1300
Od początkuOd początku55756

Przegląd Recytatorski

„Rodzinny Przegląd Recytatorski”

W czwartek 1 grudnia po raz trzeci w naszej placówce odbył się „Rodzinny Przegląd Recytatorski”, w którym udział wzięło 9 rodzin. Tegoroczny przegląd poświęcony był twórczości J. Brzechwy i J. Tuwima. Wszystkie występy były nagradzane brawami. Na zakończenie rodzice otrzymali dyplomy, a mali artyści książki.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włożyli wkład w przygotowanie dzieci i gratulujemy uczestnictwa:Państwu Desperak; Państwu Jósewicz, Pani Pacholik, Pani Żarnowskiej, Pani Łukaszewskiej, Panu Kuzara, Pani Sroka, Pani Rams, Pani Krumin,

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach