^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55756
DzisiajDzisiaj62
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu179
W tym miesiącuW tym miesiącu1300
Od początkuOd początku55756

Wizyta policjanta w gr III

WIZYTA POLICJANTA
Wesołe Krasnoludki mogą czuć się bardzo bezpiecznie - w tym tygodniu odwiedziło nas dwóch policjantów. Najpierw odwiedził policjant i aktor grający w serialu "Policjanci i policjantki"- pan Mariusz Węgłowski. Opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy na temat pracy policjanta- a także sam dowiedział się wielu ciekawych rzeczy od naszych dzieci, na temat pracy policji i nie tylko ;) Dzieci otrzymały także zdjęcia z autografem.

Następnego dnia również odwiedził nas policjant - pan Dariusz Kubas. Dzieci mogły pochwalić się swoja wiedza na temat bezpieczeństwa i pracy policji; zdobyły także informacje o bezpiecznym zachowaniu na przejściu dla pieszych, podczas jazdy samochodem i w przypadku zgubienia się. Następnie nadszedł czas na pobieranie odcisków palców - i uważne oglądanie ich pod lupą. Dzieci otrzymały odblaskowe breloczki z Komisarzem Lwem - teraz widać je z daleka i mogą czuć sie bezpiecznie.