^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55755
DzisiajDzisiaj61
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu178
W tym miesiącuW tym miesiącu1299
Od początkuOd początku55755

Pomysłowe Misie w Urzędzie Gminy

„Pomysłowe Misie w Urzędzie Gminy”

24.10.2016 r. przedszkolaki z grupy II odwiedziły Urząd Gminy. Dzieci spotkały się z Panem Wójtem, który opowiedział im o swojej pracy. Dzieci zwiedziły Salę Błękitną  i Salę Ślubów, a z balkonu oglądały, piękny, jesienny park. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły Panu Wójtowi album własnoręcznie przygotowany, a same zostały obdarowane „Memory z różnymi miejscami naszej gminy. Dzieci zostały poczęstowane pysznymi ciasteczkami i soczkiem. Wycieczkę zorganizowały Panie Marta Stachów i Joanna Kunert za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach