^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

61034
DzisiajDzisiaj17
WczorajWczoraj48
W tym tygodniuW tym tygodniu297
W tym miesiącuW tym miesiącu1303
Od początkuOd początku61034

Krasnoludki z witytą w Urzędzie Gminy

,,Wesołe Krasnoludki w Urzędzie Gminy w Kobierzycach''

Wesołe Krasnoludki odwiedziły dzisiaj 15.09.Urząd Gminy w Kobierzycach. Wycieczkę zorganizowała nam mama Nikodema Pani Agnieszka . Dzieci były zachwycone. Spotkanie z Wójtem było dla naszych przedszkolaków dużym przeżyciem. Wójt opowiadał dzieciom o swojej pracy ,pokazał swój gabinet, mapę całej naszej gminy. Dzieci z balkonu pałacu podziwiały kobierzycki park. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały lizaki i piękne gry ,,Memory'' z wizreunkiem Gminy Kobierzyce, a przedszkolaki wręczyły Wójtowi album wykonany przez dzieci. Po spotkaniu poszliśmy na plac zabaw.Krasnoludki zmęczone z wielkimi wrażeniami wróciły do Przedszkola. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Łysakowskiej za zorganizowanie wycieczki i opiekę nad nami.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach