^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55755
DzisiajDzisiaj61
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu178
W tym miesiącuW tym miesiącu1299
Od początkuOd początku55755

Rodzinny przegląd recytatorski

W naszym przedszkolu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Książki  dla Dzieci odbył się drugi już Rodzinny Przegląd Recytatorski.  Celem Przeglądu było propagowanie literatury dziecięcej, integracja rodzin z przedszkolem a przede wszystkim… dobra zabawa. Występom przyglądała się pani Danuta Krynicka z kobierzyckiej biblioteki.  W przygotowanie do Przeglądu zaangażowały się całe rodziny, łącznie ze starszym rodzeństwem, przygotowano rekwizyty, przebrania, a w jednej z rodzin tato nawet akompaniował na gitarze.   Zaprezentowano utwory poezji dziecięcej – i okazało się, że jednak młodsi uczestnicy nie wiedzą, co to trema. Wszystkie występy były udane i nagrodzone gromkimi brawami oraz nagrodami.  Już odliczamy czas do spotkania za rok.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach