^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

55756
DzisiajDzisiaj62
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu179
W tym miesiącuW tym miesiącu1300
Od początkuOd początku55756

Majka Jeżowska

13 maja 2015r w nagrodę za wygrany przez nasze przedszkole konkurs UNICEF  "Wszystkie kolory świata" odbył się koncert Majki Jeżowskiej. Piosenkarka śpiewała znane przeboje, a także swoje nowe piosenki. Były konkursy dla dzieci, a nagrodą były płyty Majki Jeżowskiej. Na nasz koncert zaprosiliśmy inne placówki oświatowe z terenu gminy, bo im więcej dzieci tym weselej. Każde dziecko z naszego przedszkole, które było obecne, otrzymało zdjęcie z dedykacją Majki Jeżowskiej. Na koniec dzieci wręczyły artystce kwiaty. Dzieciom bardzo się podobało, a w przedszkolu śpiewały usłyszane piosenki.

Copyright © 2015. Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach