^Na górę

W tym miesiącuW tym miesiącu781
Od początkuOd początku180026

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola. Pojawią się tam informacje o planowanym zebraniu dla rodziców przyjętych dzieci oraz o terminie podpisania deklaracji pobytu (funkcjonują zamiast dawnych umów z rodzicami). W obecnym okresie placówki oświatowe pozostają zamknięte. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie 71 311 12 41 w godzinach 7.00-15.00 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: Wnioski o przyjęcie dziecka wraz z załącznikami będą przyjmowane od dnia 22 marca 2021r.

DEKLARACJA KONTYNUACJI 2021.pdf

ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU.pdf